W ofercie ośrodka wypoczynkowego Omega wycieczki jednodniowe, dwudniowe oraz trzydniowe z odpowiednio uzgodnionym harmonogramem zajęć i atrakcji. W okresie wiosenno/letnim organizujemy zielone szkoły, a w zimowym białe. Pogram zielonej i białej szkoły ułożony jest tak, by dzieci wykorzystały jak najlepiej czas spędzony w malowniczej okolicy Szwajcarii Kaszubskiej, w której leży nasza miejscowość noclegowa i wypoczynkowa. Na zielonych szkołach zapewniamy zabawę na świeżym powietrzu w naszym parku linowym, zajęcia na jeziorze (kajaki, rowery wodne, kule wodne) , wieczorne ogniska. 

W zimie nasze białe szkoły to gratka dla każdego ucznia. Wszystkich miłośników sportów zimowych zapraszamy do szkółki narciarskiej lub snowboardowej, zjazd na „bele czem”, konkurs na najładniejszą rzeźbę śnieżną, sannę konną i wieczorne ogniska.

 

Koszt wycieczek:
- 60 zł za jeden dzień (bez noclegu),
- 140 zł za dwa dni (jeden nocleg),
- 190 zł za trzy dni (dwa noclegi).

 

Tworzymy pakiety pobytowe dla uczniów zgodnie z zapotrzebowaniem na dany rodzaj zajęć. Wszystkie zajęcia są prowadzone przez instruktorów i animatorów, nauczyciele się w tym czasie relaksują i ewentualnie obserwują zajęcia.

 

omega eu

tarcza baner