Atrakcje

Atrakcje na terenie ośrodka Omega.
Bania rosyjska Podczas pobytu w ośrodku Omega nasi goście mogą skorzystać z rosyjskiej odmiany sauny, aby oczyścić organizm. Zabieg polega na kąpieli w parze wytwarzanej przez polewanie wody na rozgrzane kamienie. Organizm uwolniony zostaje od zbędnych toksyn dzięki witkom brzozowym przygotowanym już wczesną wiosną do smagania ciała.

Footgolf.
FOOTGOLF to połączenie piłki nożnej i golfa.
Celem gry jest pokonanie toru z przeszkodami i wkopanie piłki do odpowiedniego dołka. Im mniej uderzeń, tym lepiej. Footgolf Przywidz to pierwsze w Polsce pole footgolfowe z przeszkodami. Jest to idealne rozwiązanie na spędzenie czasu na świeżym powietrzu wraz z rodziną i przyjaciółmi. Pole do gry znajduje się w otoczeniu malowniczych, kaszubskich wzgórz i lasów.
Więcej informacji na stronie

Stok narciarski.
W Przywidzu nie brakuje i atrakcji dla amatorów sportów zimowych na stok narciarski. Stok narciarski znajdujący się niemal w centrum miejscowości to niezwykła okazja, by na Pomorzu szusować po trasie nad jeziorem i jednocześnie podziwiać piękny, kaszubski krajobraz. To dobra okazja, by nauczyć się jeździć na nartach czy snowboardzie, szczególnie dla tych, których dzieli wiele ...

Na szlaku.
Malownicze lasy morenowe to idealne miejsce na piesze lub rowerowe wycieczki. Obowiązkiem każdego podróżującego i nocującego na Kaszubach jest oddanie się w ręce natury, spacerowanie i wdychanie świeżego powietrza na specjalnie przygotowywanych trasach, szlakach różnej trudności. Po takiej wyprawie już nikt nie oprze się urokowi Kaszubskich wzgórz.

Wieżyca.
W pobliżu ośrodka Omega (20 km) znajduje się najwyższe wzgórze pasma morenowych Wzgórz Szymbarskich Wieżyca o wysokości 328,6 metrów n.p.m. Na szczycie na turystów czeka platforma widokowa, z której można podziwiać bajeczny krajobraz Kaszub. Do tego stok narciarski i wyciąg umożliwiający przy odpowiednich warunkach białe szaleństwo w sercu Kaszub.